Ocenenia

Naše ocenené produkty

Všetky naše produkty sú vyrábané pri najvyšších štandardoch. Pozrite sa na niekoľko našich produktov, ktoré sú medzinárodne odporúčané – pre ich funkčnosť a/alebo vynikajúci dizajn.

Fraunhofer IFAM Institute

Vďaka jej novej receptúre zalepíte s Pritt lepiacou tyčinkou ešte viac! Spoj zostáva silnejší ako pri použití iných lepiacich tyčiniek.* Tato vlastnosť bola taktiež predmetom analýzy IFAM inštitútu. Ak sa chcete dozvedieť viac o analýze, môžete nás kontaktovať.

 *Okamžitá lepiaca sila oproti bežným lepiacim tyčinkám > 5% podielu na trhu EÚ

Bio materiál roku 2010

Pritt ECOmfort Correction Roller, je prvý korekčný roller vyrobený z 89% prírodných plastov. V roku 2010 získal 3. miesto na súťaži Hanover Fair.

ECOmfort je:

  • inovatívny
  • efektívny: 8,5 m páska opraví až 3400 písmen
  • bez zápachu

Ponúka tiež veľmi jednoduché a pohodlné ovládanie (bočná aplikácia & ergonomický tvar) a nezanecháva tiene a okraje.

Víťaz súťaže IF Product Design Award 2007

Pritt Korečné pero bolo v roku 2007 ocenené cenou IF Product Design Award za jeho vynikajúci design. IF Product Design Award je jednou z medzinárodne najuznávanejších ocenení za design.

Ocenenia

Naše ocenené produkty

Všetky naše produkty sú vyrábané pri dodržaní tých najvyšších štandardov. Dozveďte sa viac o vybraných produktoch, ktoré získali medzinárodné uznanie za ich funkcionalitu a/alebo vynikajúci dizajn.

Víťaz súťaže IF Product Design Award 2006

Pritt Pen korekčný roller bolo v roku 2006 ocenené cenou IF Product design Award za jeho vynikajúci dizajn. Toto ocenenie je uznaním našej snahy o kvalitu v dvoch oblastiach – funkčnosť a dizajn. Je poctou pre všetkých, ktorí sa podieľali na vývoji Pritt Pen – korekčného rollera.

FVKK Výrobok roka 2005

Pritt lepiaci roller Compact Glue Rollers (permanentný aj nepermanentný) boli ocenené Nemeckou obchodnou asociáciou v oblasti Plastových výrobkov cenou “Produkt roka 2005”. Produkt bol ocenený za “vynikajúcu funkčnosť a estetický vzhľad.”